Uw mening

Is 2016 een zwaar jaar voor de ondernemer?

  Ja, zeker!
  Ja, wellicht
  Nee, nog niet
  Nee, zeker niet!

 

Agenda

BOB Borrel De Koepel Breda.

25-10-2017 Breda.

BOB Borrel.

21-11-2017 Veghel.

Meer

Contact

ZakelijkNu.nl is een uitgave van INT Media. Wanneer u met ons in contact wilt treden omtrent ZakelijkNu.nl kiest u dan hieronder het juiste adres.

Algemeen:

Redactie: redactie@zakelijknu.nl
Adverteren: verkoop@zakelijknu.nl

Specifiek: (fiscaal, verzekeringen, personeel)

Redactie overig: redactie_overig@zakelijknu.nl

Regionaal:

Noord: redactie_noord@zakelijknu.nl
Oost: redactie_oost@zakelijknu.nl
West: redactie_west@zakelijknu.nl
Zuid: redactie_zuid@zakelijknu.nl

Internationaal:

Redactie: redactie_int@zakelijknu.nl
Adverteren: verkoop_int@zakelijknu.nl

Overig:

Agenda : agenda@zakelijknu.nl
Adressen : adressen@zakelijknu.nl